9924D
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 9924D with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 9924D with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 9924D |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | BLADE HEX 1/8" 4" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 6 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $74.61 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 0.05 lb (22.68g) |
|---|---|
| Tool Type: | Blade |
| Tip - Type: | Hex |
| Tip - Size: | 1/8" |
| Series: | Xcelite®, 99® |
| Quantity: | 1 |
| Other Names: | 9924 9924-ND |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Length - Overall: | 4.00" (101.6mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | - |
| Drive Size: | - |
| Email: | info@atechelec.com |
Introduce
We can supply 9924D, use the request quote form to request 9924D pirce and lead time.Atech Electronics a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 9924D.The price and lead time for 9924D depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 9924D.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation



