99822BKN
Apex Tool Group
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 99822BKN with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 99822BKN with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | 99822BKN |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | BLADE PHILLIPS SZ2 4" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 144 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.70 | |||||
Specifications
Data sheet
| Weight: | 0.1 lb (45.36g) |
|---|---|
| Tool Type: | Blade |
| Tip - Type: | Phillips |
| Tip - Size: | #2 |
| Series: | Xcelite®, 99® |
| Quantity: | 1 |
| Other Names: | 99822BK 99822BK-ND |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Length - Overall: | 4.00" (101.6mm) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Features: | - |
| Drive Size: | - |
| Email: | info@atechelec.com |
Introduce
We can supply 99822BKN, use the request quote form to request 99822BKN pirce and lead time.Atech Electronics a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 99822BKN.The price and lead time for 99822BKN depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# 99822BKN.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


