CDCVF2509PW
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy CDCVF2509PW with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy CDCVF2509PW with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | CDCVF2509PW |
|---|---|
| Manufacturer | N/A |
| Description | IC PLL CLOCK DRVR 3.3V 24-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 1 pcs | 60 pcs | 120 pcs | 540 pcs | 1020 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $11.41 | $10.055 | $8.859 | $7.881 | $7.229 | |
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | PLL Clock Driver |
| Supplier Device Package: | 24-TSSOP |
| Series: | - |
| Ratio - Input:Output: | 2:10 |
| Packaging: | Tube |
| Package / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Output: | LVTTL |
| Other Names: | 296-13070-5 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 85°C |
| Number of Circuits: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 26 Weeks |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Input: | LVTTL |
| Frequency - Max: | 175MHz |
| Divider/Multiplier: | No/No |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Base Part Number: | CDCVF2509 |
| Email: | info@atechelec.com |
Introduce
We can supply CDCVF2509PW, use the request quote form to request CDCVF2509PW pirce and lead time.Atech Electronics a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number CDCVF2509PW.The price and lead time for CDCVF2509PW depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# CDCVF2509PW.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
