NBVSPA013LNHTAG
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NBVSPA013LNHTAG with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NBVSPA013LNHTAG with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | NBVSPA013LNHTAG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC OSC VCXO 212MHZ 6CLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.818 | |||||
Specifications
Data sheet
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | VCXO |
| Supplier Device Package: | 6-CLCC (7x5) |
| Series: | PureEdge™ |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 6-CLCC |
| Other Names: | NBVSPA013LNHTAG-ND NBVSPA013LNHTAGOSTR |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Frequency: | 212MHz |
| Detailed Description: | VCXO IC 212MHz 6-CLCC (7x5) |
| Current - Supply: | 75mA |
| Count: | - |
| Base Part Number: | NBVSPA |
| Email: | info@atechelec.com |
Introduce
We can supply NBVSPA013LNHTAG, use the request quote form to request NBVSPA013LNHTAG pirce and lead time.Atech Electronics a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NBVSPA013LNHTAG.The price and lead time for NBVSPA013LNHTAG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# NBVSPA013LNHTAG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation
