TLF12UB302W0R9
Taiyo Yuden
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TLF12UB302W0R9 with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TLF12UB302W0R9 with confidence from AtechElec.com, 1 Year Warranty
Request a Quote
| Part No. | TLF12UB302W0R9 |
|---|---|
| Manufacturer | Taiyo Yuden |
| Description | COMMON MODE CHOKE 900MA 2LN TH |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) |
| Series: | TLF12 |
| Ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Other Names: | LM TLF12UB 302W0R9 |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Number of Lines: | 2 |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Height (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| Filter Type: | Power, Signal Line |
| Features: | - |
| Detailed Description: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Current Rating (Max): | 900mA |
| Approvals: | - |
| Email: | info@atechelec.com |
Introduce
We can supply TLF12UB302W0R9, use the request quote form to request TLF12UB302W0R9 pirce and lead time.Atech Electronics a professional electronic components distributor. With 3+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TLF12UB302W0R9.The price and lead time for TLF12UB302W0R9 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part# TLF12UB302W0R9.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation


